Home / Про податки / Перший етап конкурсу дитячої творчості ,,Податки очима дітей – 2011” на Сокальщині завершено

Перший етап конкурсу дитячої творчості ,,Податки очима дітей – 2011” на Сокальщині завершено

Традиційно уже більше десяти років поспіль в Україні податковими органами усіх рівнів проводиться Всеукраїнський конкурс ,,Податки очима дітей”, головною метою якого є формування у юних громадян розуміння ролі та місця податків у житті держави і суспільства.

Цього року для участі у конкурсі юні митці Сокальщини надіслали до податкової інспекції 56 робіт, з них наймасовіше були представлені малюнки – 45, також надано на конкурс 9 літературних творів та 2 твори декоративно-прикладного мистецтва.

Оцінювання робіт проводилось компетентним журі за такими критеріями, як повнота розкриття податкової тематики, рівень володіння технікою, матеріалом, наявність творчості, охайність в оформленні.

Переможцями I етапу конкурсу стали: у напрямі ,,Літературні твори” учні Сокальського НВК „Середня школа І–ІІІ ступенів № 3 – колегіум” Бабинцова Вікторія та Грисюк Ігор, серед юних художників – Походенко Марта і Мартинович Марта (вихованці Будинку дитячої та юнацької творчості м.Сокаля) та Ващук Владислав (Сокальська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 5). Сас Вікторія, учениця Великомостівського НОК „Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – ліцей” та Швед Вікторія, яка представляла Будинок дитячої та юнацької творчості м.Сокаля, здобули перемогу у номінації „Твори декоративно-прикладного мистецтва”.

Роботи переможців візьмуть участь в другому етапі конкурсу на обласному рівні. Бажаємо їм нових перемог.

Андрій ТУРКОЛЯК
начальник ДПІ уСокальському районі Львівської області Державної податкової служби.

Загрузка...

About Адміністрація порталу

x

Check Also

За 10 місяців бюджет Сокальського району виконано на 124,9%

6 листопада голова Сокальської райдержадміністрації Роман ...