Home / Про податки / Щодо реалізації прав людини з питань, що стосуються діяльності Пенсійного фонду України

Щодо реалізації прав людини з питань, що стосуються діяльності Пенсійного фонду України

Реалізація конституційного права громадян на пенсійне забезпечення, підвищення якості обслуговування та захисту прав людини з питань, що стосуються діяльності Пенсійного фонду України, є одним з основних пріоритетів діяльності управління Пенсійного фонду України в Сокальському районі Львівської області.

З метою покращення умов реалізації права громадян, що стосуються діяльності Пенсійного фонду України в управлінні Пенсійного фонду України в Сокальському районі Львівської області працює громадська приймальня за принципом «єдиного вікна», де можна отримати роз'яснення норм чинного пенсійного законодавства.

Звернутися до управління Пенсійного фонду в Сокальському районі Львівської області зараз можливо також завдяки засобам Інтернету. З 2014 року можливо направляти офіційні звернення та запити на отримання необхідної інформації до управління Пенсійного фонду України в Сокальському районі Львівської області через Державну систему електронних звернень – єдиний інформаційний веб-ресурс звернень громадян до органів державної влади та органів місцевого самоврядування – www.z.gov.ua.

З метою реалізації прав людини, що стосуються діяльності Пенсійного фонду України, управління Пенсійного фонду України в Сокальському районі Львівської області спрямовує свою роботу на покращення добробуту громадян, їх соціального захисту, своєчасне вирішення проблем в сфері пенсійного забезпечення. 

Валентин ЛАВРІВ, начальник юридичного відділу.

  

Это код вашего информера. Просто скопируйте и вставьте его в место на странице, где должен отображаться рекламный блок.
Загрузка...

About Адміністрація порталу

x

Check Also

В Червонограді припинили діяльність нелегальної АЗС

Протягом двох тижнів вересня 2018 року ...