Home / Про податки / Підсумовано роботу за два місяці ДПІ у Сокальському районі

Підсумовано роботу за два місяці ДПІ у Сокальському районі

Протягом січня-лютого 2012 року Державною податковою інспекцією у Сокальському районі до Зведеного бюджету забезпечено надходження в сумі 23,6 млн. грн., що майже на 18%, або на 3,6 млн. грн. більше від доведених завдань. До Державного бюджету надійшло 5,4 млн. грн., що на 7,2% більше від запланованого.

До місцевих бюджетів за січень-лютий надходження склали 18,2 млн. грн., що на 2,2 млн. грн., або 13,6% більше від показників цього ж періоду 2011ого.

До місцевих бюджетів за січень-лютий надходження по податку з доходів фізичних осіб склали 14,4 млн. грн., по платі за землю від юридичних та фізичних осіб – 1,3 млн. грн., по єдиному податку від юридичних та фізичних осіб – 0,5 млн. грн., по податку з власників транспортних засобів – 208,1 тис. грн., по збору за забруднення навколишнього природного середовища – 89,3 тисячі гривень.

До бюджетів усіх рівнів, що контролюються ДПІ у Сокальському районі, за лютий 2012ого зібрано 14,6 млн. грн., що на 32,3%, або на 3,6 млн. грн. більше від запланованого. До Державного бюджету протягом лютого надійшло 3,9 млн. грн., це понад 8,9% від планованих надходжень цього місяця.

На 143,7 відсотка забезпечено виконання завдань лютого по наповненню місцевого бюджету, при цьому місцевий бюджет додатково отримав 3,2 тисячі гривень.

Андрій ТУРКОЛЯК, начальник ДПІ у Сокальському районі.

Это код вашего информера. Просто скопируйте и вставьте его в место на странице, где должен отображаться рекламный блок.
Загрузка...

About Адміністрація порталу

x

Check Also

Надходження до місцевих бюджетів Сокальського району склали більше 27 мільйонів гривень

Платники, які перебувають на обліку у ...