Home / Про податки / Наближається термін сплати єдиного податку

Наближається термін сплати єдиного податку

Сокальська об'єднана державна податкова інспекція Головного управління Міндоходів у Львівській області нагадує, що використання землі в Україні є платним. Платниками податку є власники земельних ділянок, земельних часток (паїв) та землекористувачі.

Нормами Податкового кодексу України встановлено пільги щодо сплати цього податку для деяких категорій фізичних осіб, зокрема для інвалідів першої і другої групи; фізичних осіб, які виховують трьох і більше дітей віком до 18 років; пенсіонерів (за віком); ветеранів війни та осіб, на яких поширюється дія Закону України "Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту"; фізичних осіб, визнаних законом особами, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи.

Звільнення від сплати податку за земельні ділянки, передбачене для відповідної категорії фізичних осіб, поширюється на одну земельну ділянку за кожним видом використання у межах граничних норм, визначених Земельним кодексом України.

Відповідно до пункту 287.5 статті 287 Податкового кодексу України фізичні особи, які мають у власності та/або у користуванні земельні ділянки, зобов'язані не пізніше 29 серпня 2013 року сплатити до бюджету земельний податок.

Одночасно нагадуємо, що з наступного дня граничного строку діючим законодавством передбачено застосування штрафних санкцій: у разі затримки сплати податку до 30 днів  10%, більше 30 днів  20% від суми податкового боргу. Також за кожен день прострочення нараховується пеня у розмірі 120 відсотків річних облікової ставки Національного банку України.

Андрій ТУРКОЛЯК,
начальник Сокальської ОДПІ Головного управління Міндоходів у Львівській області.

Это код вашего информера. Просто скопируйте и вставьте его в место на странице, где должен отображаться рекламный блок.
Загрузка...

About Адміністрація порталу

x

Check Also

В Червонограді припинили діяльність нелегальної АЗС

Протягом двох тижнів вересня 2018 року ...