Home / Про податки / Про декларування доходів громадян, отриманих у 2011 році

Про декларування доходів громадян, отриманих у 2011 році

З 1 січня 2012 року розпочалася кампанія декларування доходів громадян, отриманих у 2011 році.

Відповідно до вимог Податкового кодексу України термін подання податкової декларації за 2011 рік – до 1 травня 2012 року.
З метою забезпечення сприятливих умов для своєчасного подання декларацій в ДПІ у Сокальському районі  прийом декларацій проводиться з 8 до 20 години.

У податковій інспекції чекають громадян, які отримували доходи за кордоном, доходи від репетиторської діяльності, від здачі в оренду майна іншим громадянам, спадщину чи подарунки, інші прибутки, при виплаті яких не було сплачено податок, а також тих, котрі претендують на податкову знижку. Термін подання декларації з метою отримання податкової знижки – до 31 грудня 2012 року.

Декларацію повинні подати також ті громадяни, які протягом 2011 року отримували дохід у вигляді заробітної плати та суми винагород за цивільно-правовими договорами від декількох податкових агентів за умови, що загальна сума такого доходу за будь-який календарний місяць перевищила десятикратний розмір мінімальної заробітної плати, встановленої законом на 1 січня звітного податкового року (у 2011 році – 9410 грн.).

Консультації з питань декларування доходів громадян можна отримати за телефонами 7-28-56, 7-31-37 або 7-21-51 або в каб№.14 та 12.

Новости Российского футбола на www.RuSports.Org заходите

Это код вашего информера. Просто скопируйте и вставьте его в место на странице, где должен отображаться рекламный блок.
Загрузка...

About Адміністрація порталу

x

Check Also

Понад 1,6 мільярд гривень надійшло акцизного податку з вироблених в Україні підакцизних товарів на Львівщині за вісім місяців 2018 року

Як повідомили в управлінні контролю за ...