Home / Про податки / ПРО СПЛАТУ СТРАХОВИХ ВНЕСКІВ…

ПРО СПЛАТУ СТРАХОВИХ ВНЕСКІВ…

У зв’язку із прийняттям 27 квітня 2010 року Закону України «Про Державний бюджет України на 2010 рік», у випадку проведення перерахунку заробітної плати звільненим працівникам Сокальський районний центр зайнятості надає роз’яснення, а саме:

1. Нарахування та сплата страхових внесків на загальнообов’язкове державне соціальне страхування на випадок безробітгя здійснюється відповідно до законів України «Про загальнообов’язкове державне соціальне страхування на випадок безробіття» та «Про розмір внесків на деякі види загальнообов’язкового державного соціального страху-вання» зі змінами та доповненнями. Цими законами визначено, що роботодавці сплачують страхові внески у відсотках до суми фактичних витрат на оплату праці найманих працівників. Тому, на суму перерахунку заробітної плати за січень-квітень 2010 року звільненим працівникам страхові внески на загальнообов’язкове державне соціальне страхування на випадок безробіття не нараховуються і не утримуються.

2. Страхувальники, які здійснили перерахунок заробітної плати, нарахували та сплатили до Фонду страхові внески по звільненим працівникам, повинні відкорегувати нарахування страхових внесків. Суми надміру сплачених страхових внесків, відповідно до пункту 5.13 Інструкції про порядок обчислення і сплати внесків на загально-обов’язкове державне соціальне страхування на випадок безробіття та обліку їх надходження до Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття, повертаються платникам у 15-денний термін або за їх згодою зараховуються в рахунок майбутніх платежів страхових внесків (за зверненням платника до центру зайнятості за місцем узяття на облік).

З. Відповідно до пункту 7 Порядку обчислення середньої заробітної плати (доходу, грошового забезпечення) для розрахунку виплат за загальнообов’язковим державним соціальним страхуванням, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 26 вересня 2001 р. N 1266, середня заробітна плата (грошове забезпечення) застрахованої особи обчислюється, виходячи з нарахованої заробіт-ної плати за видами виплат, що включають основну та додаткову заробіт-ну плату, інші заохочувальні та компенсаційні виплати (у тому числі в натуральній формі), з яких сплачувалися страхові внески до фондів загальнообов’язкового державного соціального стра-ху-вання. Виходячи із вищевикладеного повідомляємо, що довідки про середню заробітну плату працівників, звільнених у січні-квітні 2010, у зв’язку з перерахунком їх заробітної плати, не підлягають заміні.

За детальною інформацією звертатись: Сокальський РЦЗ каб. 8, 9, 10 та за телефонами: 2-80-19, 7-34-36.

Людмила ВЕСЕЛОВА, начальник відділу взаємодії з працедавцями.

Это код вашего информера. Просто скопируйте и вставьте его в место на странице, где должен отображаться рекламный блок.
Загрузка...

About Адміністрація порталу

x

Check Also

Понад 1,6 мільярд гривень надійшло акцизного податку з вироблених в Україні підакцизних товарів на Львівщині за вісім місяців 2018 року

Як повідомили в управлінні контролю за ...