Home / Про податки / Про звільнення від оподаткування дитячих новорічних подарунків

Про звільнення від оподаткування дитячих новорічних подарунків

Наближаються новорічно-різдвяні свята. І щорічно в період з 15 листопада поточного року до 15 січня наступного року діє Закон України від 30.11.2000 року № 2117-ІІІ "Про звільнення від оподаткування грошових коштів, які спрямовуються на проведення новорічно-різдвяних свят для дітей та на придбання дитячих святкових подарунків".

Варто зауважити про деякі особливості звільнення від оподаткування дитячих подарунків.

Зокрема, звільняються від оподаткування ПДВ операції з продажу виробничими та торговими підприємствами дитячих святкових подарунків, а також квитків на новорічно-різдвяні заходи для дітей, що закуповуються виключно за рахунок коштів Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності, профспілкових комітетів підприємств та організацій, інших неприбуткових організацій.

Вартість наданих дітям святкових подарунків та квитків на новорічно- різдвяні заходи, що придбані за рахунок вищеназваних джерел, не включається до сукупного оподатковуваного доходу їхніх батьків.

При цьому у 2010 році під дитячими святковими подарунками розуміються набори товарів, які містять лише кондитерські вироби та іграшки вітчизняного виробництва і фрукти, загальною вартістю не більше 69,52 гривні.

Андрій ТУРКОЛЯК,
начальник ДПІ у Сокальському районі.

Это код вашего информера. Просто скопируйте и вставьте его в место на странице, где должен отображаться рекламный блок.
Загрузка...

About Адміністрація порталу

x

Check Also

Надходження до місцевих бюджетів Сокальського району склали більше 27 мільйонів гривень

Платники, які перебувають на обліку у ...