Home / Про податки / Скарбниця великого педагога

Скарбниця великого педагога

З року в рік активну участь у засіданні клубу ім. В.Сухомлинського «Творчий неспокій», керівником якого є вчительметодист Надія Пинка, беруть творчі вчителі району.

У конференції «Василь Сухомлинський – дороговказна зірка в любові до дітей, до своєї професії» взяли участь члени клубу. Н. Гриник наголосила на тому, що у нашій школі є потреба створення Кімнати казки, адже вона для маленьких дітей – це цілий світ, в якому вони живуть. О. Павлик розповіла про роль оцінки у навчальному процесі. Її думку продовжила В. Баштик. З куточком мрій великого педагога ознайомила О. Богун. Адже сама природа дитячої думки потребує поетичної творчості. Краса і жива думка так само органічно поєднані, як сонце і квіти. Н. Ковальчук продовжила висвітлювати ідеї В. Сухомлинського із статті «Школа під блакитним небом». Багато прикладів про любов В. Сухомлинського до дітей навела Н. Шевчук. Про перший рік навчання у школі, про те, як не забрати в малюків їхніх дитячих радощів, як вести їх у шкільний світ говорила Н. Криштоф. Адже кожен день має збагачувати розум, почуття, волю дітей.

«Серце віддаю дітям» – книга, присвячена роботі з початковими класами. Про це наголосила заступник директора Н. Криштоф. Адже дитинство, дитячий світ – це світ особливий. Діти живуть своїми уявленнями про добро і зло, про людську гідність.

На засіданні вчителі провели практичне заняття, де кожен член клубу мав змогу вивести формулу творчого вчителя. Організували ділову гру для педагогів з елементами методики роботи. Музичному оформленню завдячуємо Л. Ксенюк, Н. Криштоф,•О. Снітко, О. Сумбаєвій.

Методист Сокальського РМК А. Кулик подякувала Н. Пинці та її вихованцям за актуальність, творчість, своєрідність заходу, за часткову презентацію проектів «Юні друзі поезії», «Я у мами суперсин». Відзначила, що вчителі, готуючись до засідань клубу, неодноразово перечитують скарбницю великого педагога і його ідеї втілюють у навчальний процес. Кожен вчитель має доступ до казкового палацу, ім’я якому – дитинство. Діти дивляться на нас як на людину, яка проникла за ворота їхнього світу і охороняє цей світ.

Людмила МЕЛЬНИК, вчитель НВК «ЗШ ІІІІ ст. №4 – ліцей».

Это код вашего информера. Просто скопируйте и вставьте его в место на странице, где должен отображаться рекламный блок.
Загрузка...

About Адміністрація порталу

x

Check Also

Львівська митниця ДФС спрощує процедуру консультації щодо визначення бази оподаткування транспортних засобів

З метою забезпечення швидкого та прозорого ...