Home / Про податки / Сокальська об’єднана державна податкова інспекція підсумувала роботу

Сокальська об’єднана державна податкова інспекція підсумувала роботу

Протягом першого півріччя 2013 року Сокальська об'єднана державна податкова інспекція Головного управління Міндоходів у Львівській області до Зведеного бюджету при прогнозованих показниках 140,6 млн. грн. фактично мобілізувала 146,4 млн. грн. податкових платежів. Це на 5,8 млн. грн., або на 4,1 % більше планових призначень. Приріст надходжень проти аналогічного періоду минулого року склав 15,5 відсотка, або 19,6 млн. гривень.

До місцевих бюджетів Сокальського та Радехівського районів у січні-червні цього року надійшло 109,2 млн. грн., що на 6,8 млн. грн. або на 6,6 % більше понад план. В порівнянні з першим півріччям минулого року до місцевих бюджетів мобілізовано на 28,7 млн. грн., або на 35,7 % більше.    

Надходження до Зведеного бюджету червня склали 22,8 млн. грн., що на 2,5 млн. грн., або на 2,3 відсотка більше доведених завдань. Приріст проти червня минулого року становить 5,3 млн. грн., або ж 30,5 відсотка.

При планових призначеннях 16 млн. грн., до місцевих бюджетів у червні цього року фактично мобілізовано 19,5 млн. грн., це на 3,5 млн. грн., або майже на 22 % більше доведених завдань та на 5,5 млн. грн., або на 39,1 відсотка більше, як торік.

Андрій ТУРКОЛЯК,
начальник Сокальської об'єднаної Державної податкової
інспекції Головного управління Міндоходів у Львівській області.

Загрузка...

About Адміністрація порталу

x

Check Also

Податок на нерухомість поповнив місцеві бюджети майже на півтора мільйона гривень

З початку 2017 року червоноградці – ...