Home / Про податки / Терміни подання звітності в ДПІ у травні 2012 року

Терміни подання звітності в ДПІ у травні 2012 року

ДПІ у Сокальському районі нагадує, що 10 травня закінчується строк подання декларації з податку на прибуток підприємства за І квартал 2012 року.

ДПІ у Сокальському районі нагадує, що 10 травня закінчується строк подання розрахунку частини чистого прибутку (доходу), що підлягає сплаті до державного бюджету за результатами щоквартальної фінансово-господарської діяльності, за І квартал 2012 року.

 ДПІ у Сокальському районі нагадує, що 10 травня закінчується строк подання розрахунку податкових зобов’язань щодо сплати консолідованого податку на прибуток підприємства за І квартал 2012 року.

ДПІ у Сокальському районі нагадує, що 10 травня закінчується строк подання податкового звіту про використання коштів неприбутковими установами й організаціями за І квартал 2012 року.

ДПІ у Сокальському районі нагадує, що 10 травня закінчується строк подання податкової декларації з податку на додану вартість за I квартал 2012 року платниками, у яких податковий період дорівнює календарному кварталу.

ДПІ у Сокальському районі нагадує, що 10 травня закінчується строк подання звіту про суми податкових пільг.

ДПІ у Сокальському районі нагадує, що 10 травня закінчується строк подання податкового розрахунку сум доходу, нарахованого (сплаченого) на користь платників податку, і сум утриманого з них податку, за І квартал 2012 року (форма № 1ДФ).

ДПІ у Сокальському районі нагадує, що 10 травня закінчується строк подання податкової декларації платника єдиного податку – фізичної особи – підприємця за I квартал 2012 року платниками, віднесеними до 2 та 3 груп.

ДПІ у Сокальському районі нагадує, що 10 травня закінчується строк подання податкової декларації платника єдиного податку – юридичної особи за I квартал 2012 року платниками, віднесеними до 4 групи.

ДПІ у Сокальському районі нагадує, що 10 травня закінчується строк подання податкової декларації з екологічного податку за I квартал 2012 року.

ДПІ у Сокальському районі нагадує, що 10 травня закінчується строк подання податкового розрахунку з плати за користування надрами для видобування корисних копалин за І квартал 2012 року.

ДПІ у Сокальському районі нагадує, що 10 травня закінчується строк подання податкової декларації за спеціальне використання поверхневих та підземних вод за І квартал 2012 року.

ДПІ у Сокальському районі нагадує, що 14 травня закінчується строк сплати авансових платежів податку на доходи фізичних осіб.

ДПІ у Сокальському районі нагадує, що 15 травня закінчується строк сплати вартості торгового патенту за провадження торговельної діяльності  та діяльності з надання платних послуг за червень 2012 року.

ДПІ у Сокальському районі нагадує, що 15 травня закінчується строк подання звіту про використання РРО та книг обліку розрахункових операцій (розрахункових книжок) за квітень 2012 року.

ДПІ у Сокальському районі нагадує, що 18 травня закінчується строк сплати податку на прибуток підприємства за I квартал 2012 року.

ДПІ у Сокальському районі нагадує, що 18 травня закінчується строк сплати частини чистого прибутку (доходу) державними унітарними підприємствами та їх об’єднаннями за результатами фінансово-господарської діяльності за I квартал 2012 року.

 ДПІ у Сокальському районі нагадує, що 18 травня закінчується строк сплати податку на додану вартість за І квартал 2012 року.

ДПІ у Сокальському районі нагадує, що 18 травня закінчується строк сплати екологічного податку за І квартал 2012 року.

ДПІ у Сокальському районі нагадує, що 18 травня закінчується строк сплати плати за користування надрами для видобування корисних копалин за І квартал 2012 року.
 
ДПІ у Сокальському районі нагадує, що 18 травня закінчується строк сплати збору за спеціальне використання води за І квартал 2012 року.

ДПІ у Сокальському районі нагадує, що 18 травня закінчується строк сплати платниками єдиного податку 1 та 2 груп:
• авансового внеску з єдиного податку за травень 2012 року; 
• єдиного податку з сум доходів, що оподатковуються за ставкою 15 % та задекларовані в І кварталі 2012 року

ДПІ у Сокальському районі нагадує, що 18 травня закінчується строк сплати єдиного податку за I квартал 2012 року платниками, віднесеними до 3 та 4 груп.

ДПІ у Сокальському районі нагадує, що 21 травня закінчується строк подання податкової декларації з податку на додану вартість за квітень 2012 року та копій записів у реєстрах виданих та отриманих податкових накладних за квітень 2012 року в електронному вигляді.

ДПІ у Сокальському районі нагадує, що 21 травня закінчується строк подання податкової декларації з плати за землю (земельний податок та/або орендна плата за земельні ділянки державної або комунальної власності) за квітень 2012 року.

ДПІ у Сокальському районі нагадує, що 21 травня закінчується строк подання податкової декларації зі збору за користування радіочастотним ресурсом України за квітень 2012 року.

ДПІ у Сокальському районі нагадує, що 21 травня закінчується строк подання розрахунку суми збору на розвиток виноградарства, садівництва і хмелярства за квітень 2012 року.

ДПІ у Сокальському районі нагадує, що 30 травня закінчується строк сплати податку на додану вартість за квітень 2012 року.

ДПІ у Сокальському районі нагадує, що 30 травня закінчується строк сплати податку акцизного податку за квітень 2012 року

ДПІ у Сокальському районі нагадує, що 30 травня закінчується строк сплати плати за землю за квітень 2012 року.

ДПІ у Сокальському районі нагадує, що 30 травня закінчується строк сплати фіксованого сільськогосподарського податку за квітень 2012 року.

ДПІ у Сокальському районі нагадує, що 30 травня закінчується строк сплати збору за користування радіочастотним ресурсом за квітень 2012 року.

ДПІ у Сокальському районі нагадує, що 30 травня закінчується строк сплати збору на розвиток виноградарства, садівництва і хмелярства за квітень 2012 року.

ДПІ у Сокальському районі нагадує, що 30 травня закінчується строк сплати податку на доходи фізичних осіб з нарахованого, але не виплаченого доходу, за квітень 2012  року

Это код вашего информера. Просто скопируйте и вставьте его в место на странице, где должен отображаться рекламный блок.
Загрузка...

About Адміністрація порталу

x

Check Also

Надходження до місцевих бюджетів Сокальського району склали більше 27 мільйонів гривень

Платники, які перебувають на обліку у ...