Home / Про податки / Термін сплати податків і зборів не переноситься у зв’язку з перенесенням термінів подання податкових декларацій

Термін сплати податків і зборів не переноситься у зв’язку з перенесенням термінів подання податкових декларацій

Відповідно до п.49.18 ст.49 Податкового кодексу України податкові декларації подаються за базовий звітний (податковий) період, що дорівнює календарному місяцю, календарному кварталу або календарному півріччю та календарному року.

Згідно з п.49.20 ст.49 Податкового кодексу України, якщо останній день строку подання податкової декларації припадає на вихідний або святковий день, то останнім днем строку вважається операційний (банківський) день, що настає за вихідним або святковим днем.
Платник податків зобов’язаний самостійно сплатити суму податкового зобов’язання, зазначену у поданій ним податковій декларації, протягом 10 календарних днів, що настають за останнім днем відповідного граничного строку.

Отже, термін сплати податків і зборів не переноситься у зв’язку з перенесенням термінів подання податкових декларацій.

Якщо останній день сплати податкового зобов’язання припадає на вихідний або святковий день, то Податковим кодексом України також не передбачено перенесення термінів сплати. Платник податків зобов’язаний самостійно сплатити суму податкового зобов’язання, зазначену у поданій ним податковій декларації, протягом 10 календарних днів, що настають за останнім днем відповідного граничного строку подання податкової декларації без урахування перенесення термінів подання звітності у зв’язку з вихідними чи святковими днями.
 

Это код вашего информера. Просто скопируйте и вставьте его в место на странице, где должен отображаться рекламный блок.
Загрузка...

About Адміністрація порталу

x

Check Also

Львівська митниця ДФС спрощує процедуру консультації щодо визначення бази оподаткування транспортних засобів

З метою забезпечення швидкого та прозорого ...