Home / Про податки / У Державній податковій інспекції у Сокальському районі відбулося чергове засідання Громадської ради

У Державній податковій інспекції у Сокальському районі відбулося чергове засідання Громадської ради

У Державній податковій інспекції у Сокальському районі відбулося чергове засідання Громадської ради, в якому взяли участь керівники підприємств, громадських організацій, запрошені представники влади.

Діалог між податківцями та громадськістю був присвячений актуальним питанням сьогодення: забезпечення надходжень до бюджету, про внесені зміни до Податкового кодексу України та деяких інших законодавчих актів України щодо вдосконалення окремих норм Податкового кодексу України відповідно до Закону України від 7 липня 2011 року №3609VI та введеним в дію з 6 серпня 2011 року, електронна звітність.
Відкриваючи засідання, начальник ДПІ Андрій Турколяк відзначив, що своєчасні надходження до бюджету держави  це гарантія виконання всіх запланованих заходів щодо поліпшення соціальноекономічних стандартів життя громадян. Податківці Сокальського району прикладають максимальних зусиль, щоб, незважаючи на об’єктивні економічні труднощі, забезпечити надходження до бюджету в повному обсязі.

Так, за 9 місяців поточного року до бюджетів всіх рівнів, що контролюються податковою службою району, при прогнозованих показниках в сумі 94,9 млн. грн. зібрано 98,2 млн. грн., в тому числі до Державного бюджету  20,7 млн. гривень.

Завдання січнявересня 2011 року зі збору платежів до загального фонду Державного бюджету виконано на 100,3 відсотка, при завданні 19,3 млн. грн., поступлення склали 19,4 млн. грн., додатково бюджет отримав 57,2 тис. гривень.

З початку 2011 року до місцевих бюджетів надійшло 77,5 млн. грн., що на 7,4 відсотка або 5,4 млн. грн. більше, ніж заплановано і на 16,1 відсотка, або на 10,7 млн. грн. більше, ніж за відповідний період 2010 року.

У ході роботи засідання Громадської ради головний державний податковий інспектор з питань масовороз’яснювальної роботи та звернень громадян Олена Наумчук детально висвітлила питання по роз’ясненню норм Податкового кодексу.

Члени Громадської ради обговорили проблеми щодо розширення бази оподаткування за рахунок платників податків, які перебувають на обліку в інших податкових інспекціях, а здіснюють діяльність на території Сокальщини.

Наш кор.

Это код вашего информера. Просто скопируйте и вставьте его в место на странице, где должен отображаться рекламный блок.
Загрузка...

About Адміністрація порталу

x

Check Also

З 01 січня 2019 року розпочалася щорічна кампанія декларування доходів громадян – що потрібно знати сокальчанам

З 01 січня 2019 року розпочалася ...