Home / Про податки / В Червонограді припинили діяльність нелегальної АЗС

В Червонограді припинили діяльність нелегальної АЗС

Протягом двох тижнів вересня 2018 року оперативники ДФС у Львівській області припинили діяльність чотирьох нелегальних АЗС.

Днями під час проведення заходів у межах операції «Акциз-2018» оперативниками ГУ ДФС у Львівській області виявлено у м. Червонограді незаконну діяльність АЗС, на якій здійснювалась реалізація дизпалива без дозвільних документів і документів походження.

Всього з початку вересня 2018 року задокументовано неправомірну діяльність – двох автозаправних комплексів у Залізничному районі міста Львова, по одному автозаправному комплексу в с. Шегині Мостиського району та вже згаданий у місті Червонограді.

Автозаправні комплекси описано та опечатано (три дизельних та один газовий). За результатами проведення заходів описано та вилучено обладнання для заправки транспортних засобів загальною вартістю орієнтовно 850 тис. грн., дизельне паливо в кількості 90 тонн та скраплений газ в кількості 10 тонн загальною вартістю приблизно 2 млн. 900 тис. гривень.

Стосовно правопорушників складено протоколи про адміністративні правопорушення відповідно до ч.1 ст.164 Кодексу України про адміністративні правопорушення («Порушення порядку провадження господарської діяльності»), а матеріали скеровано до відповідних місцевих судів Львівської області для розгляду та прийняття рішень.

Это код вашего информера. Просто скопируйте и вставьте его в место на странице, где должен отображаться рекламный блок.
Загрузка...

About Адміністрація порталу

x

Check Also

Громадянин намагався ввезти в Україну понад 800 упаковок парфумів без декларування

Так, учора 25-річний громадянин України, мешканець ...