Home / Про податки / Відбулася чергова “гаряча лінія” в ДПІ Сокальського району

Відбулася чергова “гаряча лінія” в ДПІ Сокальського району

Вас слухає „гаряча лінія”

Під час проведення чергової „гарячої лінії” на запитання платників податків відповідала головний державний податковий інспектор з питань масово-роз’яснювальної роботи та звернень громадян ДПІ у Сокальському районі Олена Наумчук.

Платників цікавило:

– Чи підлягають реєстрації податкові накладні у ЄРПН у разі якщо такі податкові накладні залишаються у продавця товарів/послуг?

– Постановою Кабінету Міністрів України від 29 грудня 2010р. №1246 затверджено Порядок ведення Єдиного реєстру податкових накладних.
В пункті 4 Порядку передбачено, що не підлягають реєстрації податкові накладні, які не видаються покупцеві та залишаються у продавця в порядку, встановленому Державною податковою службою.

– Чи збережено у Податковому кодексі право громадянина на подання декларації на податковий кредит, якщо дитина навчається у ВУЗі на платній формі навчання?

-Законом України від 07.07.2011р. №3609-VІ "Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких інших законодавчих актів України щодо вдосконалення окремих норм Податкового кодексу України" продовжено термін подання декларацій громадян – платників податку на доходи фізичних осіб з метою реалізації права на податкову знижку (кредит) до кінця податкового року.

Платники податків, які не скористалися правом на нарахування податкової знижки (податкового кредиту) за наслідками звітного 2010 року, можуть це зробити до кінця 2011 року. Декларацію можна подати за адресою: м.Сокаль, вул. Шептицького,40 каб.14. Телефони для довідок: № 7-28-56 та 7-31-37.

-Які штрафні санкції передбачені за відчуження майна, яке перебуває у податковій заставі без згоди органу державної податкової служби (якщо така згода є обов’язковою)?

– Пунктом 124.1, ст. 124 Податкового кодексу України передбачено штрафну санкцію за відчуження майна, яке перебуває у податковій заставі, без згоди органу державної податкової служби. Так, відчуження платником податків майна, яке перебуває у податковій заставі, без попередньої згоди органу державної податкової служби, якщо отримання такої згоди є обов’язковим – тягне за собою накладення штрафу в розмірі вартості відчуженого майна.

– При проведенні яких заходів (ярмарок, виставок-продаж) придбавається короткотерміновий торговий патент?

– Згідно з п.п.267.4.7 п.267.4 ст.267 Податкового кодексу України від 2 грудня 2010 року №2755-VI зі змінами та доповненнями у разі проведення ярмарків, виставок-продажів та інших короткотермінових заходів, пов’язаних з демонстрацією та продажем товарів, суб’єкт господарювання придбає короткотерміновий торговий патент.

– Як обчислюється сума збору за спеціальне використання води у разі перевищення водокористувачами встановленого річного ліміту використання води або у разі відсутності дозволу із встановленими лімітами?

Згідно з п.327.1 ст.327 розділу ХVІ "Збір за спеціальне використання води" Податкового кодексу України від 2 грудня 2010 року №2755-VI із змінами та доповненнями (далі – ПКУ) у разі перевищення водокористувачами встановленого річного ліміту використання води збір обчислюється і сплачується у п’ятикратному розмірі виходячи з фактичних обсягів використаної води понад встановлений ліміт використання води, ставок збору та коефіцієнтів.

За понадлімітне використання води збір обчислюється за кожним джерелом водопостачання окремо згідно з установленими ставками збору та коефіцієнтами (п.327.2 ст.327 ПКУ).

За відсутності у водокористувача дозволу на спеціальне водокористування із встановленими в ньому лімітами використання води збір справляється за весь обсяг використаної води, що підлягає оплаті як за понадлімітне використання (п.327.3 ст.327 ПКУ).

Это код вашего информера. Просто скопируйте и вставьте его в место на странице, где должен отображаться рекламный блок.
Загрузка...

About Адміністрація порталу

x

Check Also

Надходження до місцевих бюджетів Сокальського району склали більше 27 мільйонів гривень

Платники, які перебувають на обліку у ...