Home / Про податки / ВІДШКОДУВАННЯ ПДВ ШЛЯХОМ ОФОРМЛЕННЯ ОБЛІГАЦІЙ

ВІДШКОДУВАННЯ ПДВ ШЛЯХОМ ОФОРМЛЕННЯ ОБЛІГАЦІЙ

Статтею 25 Закону України "Про Державний бюджет України на 2010 рік" передбачено здійснення відшкодування платникам сум податку на додану вартість шляхом оформлення облігацій внутрішньої державної позики.

Основні умови випуску ОВДП для відшкодування сум ПДВ та Порядок випуску, обігу, погашення ОВДП затверджені постановою Кабінету Міністрів України від 12 травня 2010 року №368, зокрема: номінальна вартість облігацій становить 1 тис. грн., строк обігу – п’ять років, облігації погашатимуться шляхом проведення кожного півріччя виплат з погашення основної суми боргу в розмірі 10 відсотків номінальної вартості облігації. При цьому ставка доходності облігацій складає 5,5 відсотка річних.

Оформлення відшкодування сум податку на додану вартість здійснюється платникам податку на відкриті їм у банках рахунки у цінних паперах.
Міністерством фінансів України затверджено реєстр інвентаризації платників податку, суми податку на додану вартість яких задекларовані до відшкодування до 1 травня 2010 року, підтверджені за результатами перевірок та не відшкодовані на дату набрання чинності Законом України "Про Державний бюджет України на 2010 рік". Для отримання відшкодування шляхом оформлення ОВДП платники, які увійшли до зазначеного реєстру, серед них троє платників, які перебувають на обліку в ДПІ у Сокальському районі, повинні:
1. Відкрити у банках рахунки у цінних паперах для зарахування належної їм кількості облігацій, про що повідомити органи державної податкової служби за місцем реєстрації.
2. Подати до банків, що виконують функції агентів з оформлення відшкодування ПДВ облігаціями, виписку з реєстру та заяву про оформлення відшкодування ПДВ ОВДП.

Роман САС,
начальник ДПІ у Сокальському районі.

Это код вашего информера. Просто скопируйте и вставьте его в место на странице, где должен отображаться рекламный блок.
Загрузка...

About Адміністрація порталу

x

Check Also

Львівська митниця ДФС спрощує процедуру консультації щодо визначення бази оподаткування транспортних засобів

З метою забезпечення швидкого та прозорого ...