Home / Про податки / Виявлено злочини у сфері оподаткування

Виявлено злочини у сфері оподаткування

Відділ податкової міліції ДПІ у м.Червонограді за 10 місяців 2011 року виявив 15 злочинів у сфері оподаткування, в тому числі вісім  по ухиленню від сплати податків в особливо великих розмірах. Загальна сума завданих державі збитків становить 31 млн. 764 тис. грн., з них відшкодовано 7 млн. 166 тис. грн.

Недопущено відшкодування ПДВ з бюджету…

Працівниками відділу податкової міліції проведено заходи, спрямовані на попередження необгрунтованих заяв на відшкодування з Державного бюджету сум податку на додану вартість. Так, протягом січняжовтня попереджено заяв на відшкодування податку на додану вартість на суму 3 млн. 896 тис. грн.

…І забезпечено надходження до бюджету

В ході проведення заходів за участю працівників відділу податкової міліції ДПІ у м. Червонограді на території обслуговування протягом деяти місяців цього року забезпечено надходження коштів до Державного бюджету в сумі 3 млн. 723 тис. грн.

Операція «Акциз»

Під час проведення заходів працівники ВПМ ДПІ у м. Червонограді встановили, що гр Х. за адресою свого проживання в м.Жовква виготовляв та реалізовував фальсифіковані алкогольні напої. Виявлені фальсифіковані алкогольні напої вилучено. Порушено кримінальну справу за ст. 204 Кримінального кодексу України.

Богдан ШЕВЧУК, начальник ВПМ ДПІ у м. Червонограді, підполковник податкової міліції.

Это код вашего информера. Просто скопируйте и вставьте его в место на странице, где должен отображаться рекламный блок.
Загрузка...

About Адміністрація порталу

x

Check Also

Працівники Львівської митниці вилучили електронні блоки до автомобілів вартістю майже 500 тисяч гривень

Днями громадянин України, мешканець Черкас, як ...