Home / Про податки / Власники елітних авто поповнили бюджет на 109,3 тис. грн.

Власники елітних авто поповнили бюджет на 109,3 тис. грн.

Така сума транспортного податку надійшла до скарбниці Сокальського та Радехівського районів від двох підприємств, які мають на балансі зареєстровані в Україні легкові автомобілі з об'ємом циліндрів двигуна більше 3000 куб. см та використовувалися до 5 років. 

Нагадаємо, що платниками цього податку є також громадяни, які мають у власності автомобілі із зазначеними параметрами. 

Ставка податку встановлюється з розрахунку на календарний рік у розмірі 25 тис. грн. за кожен легковий автомобіль, який є об'єктом оподаткування. Звітний період дорівнює календарному року. 

Підприємства самостійно обчислюють суму транспортного податку та сплачують його поквартально пропорційними частинами до 30 числа місяця, що йде за звітним кварталом. 

Громадяни сплачують податок раз на рік на підставі податкового повідомленнярішення, яке надсилає контролюючий орган до 1 липня. Сплатити податок необхідно протягом 60-ти календарних днів з моменту отримання такого повідомлення. 

Наразі в Сокальській ОДПІ проводиться робота щодо формування та вручення до 1 липня 2015 року понад 30 сокальчанам та радехівчанам  власникам елітних авто податкових повідомленьрішень про сплату транспортного податку. Загалом до кінця поточного року очікуються надходження з транспортного податку в сумі майже 900 тисяч гривень.  

Михайло ШАЙНЕР, в. о. начальника Сокальської ОДПІ  Головного управління ДФС у Львівській області. 

Это код вашего информера. Просто скопируйте и вставьте его в место на странице, где должен отображаться рекламный блок.
Загрузка...

About Адміністрація порталу

x

Check Also

Понад 1,6 мільярд гривень надійшло акцизного податку з вироблених в Україні підакцизних товарів на Львівщині за вісім місяців 2018 року

Як повідомили в управлінні контролю за ...