Home / Про податки / Відшкодування податку на додану вартість – на контролі

Відшкодування податку на додану вартість – на контролі

 Питання дотримання податкового законодавства у сфері адміністрування податку на додану вартість знаходиться під постійною та пильною увагою податківців.

 
Це не тільки дотримання процедури своєчасності відшкодування ПДВ добросовісним платникам, але й упередження незаконного відшкодування з бюджету сум ПДВ.
 
З початку року 5 платниками податків – юридичними особами заявлено до відшкодування сум ПДВ у розмірі 22388,6 тис. грн., у тому числі – на рахунки платників – 19675,1 тис. грн. та 2713,4 тис. грн. – в рахунок майбутніх платежів.
 
Протягом дев’яти місяців 2012 року працівниками ДПІ у Сокальському районі Львівської області ДПС внаслідок проведених камеральних та невиїзних і виїзних документальних перевірок упереджено незаконне відшкодування з бюджету ПДВ на суму 1580,1 тис. гривень. 
 
Трьом платникам відшкодовано з бюджету на розрахункові рахунки ПДВ на загальну суму 26601,5 тис. грн., у т.ч. в автоматичному режимі – 15191,3 тис. гривень. 
З відшкодованих сум ПДВ платниками податків сплачено до бюджету 25994,8 тис. грн. податку на прибуток.
 
Станом на 1 жовтня залишок невідшкодованих сум ПДВ становить 2302,3 тис. грн., і уже з початку жовтня упереджено незаконне відшкодування ПДВ у сумі 209,2 тис.гривень.
 
В результаті співставлення даних з Єдиного реєстру податкових накладних та сум ПДВ, включених платниками податку до податкового кредиту, 3 суб’єктам господарювання донараховано 69,9 тис. грн. основного платежу по ПДВ та штрафних санкцій. 
 
За несвоєчасну сплату сум ПДВ до бюджету до 18 поруш-ників податкового законодавства застосовано штрафні санкції у сумі 26,4 тис. грн., за несвоєчасне подання податкової декла-рації з ПДВ до відповідальності притягнуто 8 суб’єктів госпо-дарювання – юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців та застосовано штрафні санкції у сумі 16,2 тис. гривень.   
 
Это код вашего информера. Просто скопируйте и вставьте его в место на странице, где должен отображаться рекламный блок.
Загрузка...

About Адміністрація порталу

x

Check Also

В Червонограді припинили діяльність нелегальної АЗС

Протягом двох тижнів вересня 2018 року ...