Home / Про податки / ВПМ ДПІ м.Червонограда інформує

ВПМ ДПІ м.Червонограда інформує

ВИЯВЛЕНО П”ЯТЬ ЗЛОЧИНІВ…

Відділ податкової міліції ДПІ у м. Червоноград в першому кварталі 2012 року виявив п”ять злочинів у сфері оподаткування. Всього попереджено необгрунтованого відшкодування з Державного бюджету податку на додану вартість на загальну суму 2 млн. 490 тис. грн.

 

ПОПЕРЕДЖЕНО РОЗКРАДАННЯ БЮДЖЕТНИХ КОШТІВ

В березні 2012ого за матеріалами, зібраними відділом податкової міліції ДПІ у м. Червоноград, порушено кримінальну справу за статтею 191 ч. 5 Кримінального кодексу України по одному з червоноградських підприємств, яке займалось освоєнням бюджетних коштів. Встановлено, що службові особи цього підприємства, шляхом службового підроблення, складали фіктивні акти прийманнявиконання підрядних робіт та поставки товарноматеріальних цінностей з підприємствами з ознаками фіктивності на загальну суму 1 млн. 488 тис. грн.

 

НАДХОДЖЕННЯ ДО БЮДЖЕТУ

В ході проведення заходів за участю працівників відділу податкової міліції ДПІ у м. Червоноград на території обслуговування протягом першого кварталу 2012 року забезпечено надходження коштів до Державного бюджету в сумі 1045 тис. грн.

 

ОПЕРАЦІЯ «АКЦИЗ»

У першому кварталі цього року працівники відділу податкової міліції ДПІ у м. Червоноград провели заходи, направлені на виявлення фальсифікату на ринку алкогольних напоїв. Виявлено та вилучено підакцизних товарів на загальну суму 656 тис. грн., порушено одну кримінальну справу за ст. 204•ч. 3 Кримінального Кодексу України.

Богдан ШЕВЧУК, заступник начальника ВПМ ДПІ у м. Червоноград Львівської області Державної податкової служби, підполковник податкової міліції.

Это код вашего информера. Просто скопируйте и вставьте его в место на странице, где должен отображаться рекламный блок.
Загрузка...

About Адміністрація порталу

x

Check Also

Надходження до місцевих бюджетів Сокальського району склали більше 27 мільйонів гривень

Платники, які перебувають на обліку у ...