Home / Про податки / На часі виховання майбутніх платників податків

На часі виховання майбутніх платників податків

Фахівці ДПІ у Сокальському районі Львівської області Державної податкової служби кожного навчального року проводять різноманітні заходи на податкову тематику: лекції, конкурси, беруть участь у шкільних святах – з нагоди Дня знань та Дня останнього дзвоника, на яких в доступній та зрозумілій формі розповідають школярам про місце та роль податків у житті держави, основні джерела формування дохідної частини бюджету країни, проведення щорічної кампанії декларування доходів, отриманих громадянами, надання податкової знижки за навчання, передбаченої Податковим кодексом України.
Розпочався новий навчальний рік і працівники сектора взаємодії із засобами масової інформації та громадськістю розпочали читання лекцій для старшокласників загальноосвітніх шкіл району на податкову тематику. Учні насамперед цікавляться  порядком відкриття власної справи, хто і за яких обставин має право на податкову знижку, діючими пільгами в оподаткуванні доходів та майна громадян.
Старшокласникам також роз’яснюють норми податкового законодавства, права та обов’язки платників податків, порядок подання податкової звітності та відповідальності, що настає у разі порушення чинного податкового законодаства. Школярів ознайомлюють з порядком отримання реєстраційного номера облікової картки платника податку в податкових органах і податкової знижки за платне навчання, передбаченої Податковим кодексом України.
Усі ми родом з дитинства. І саме те, що закладено в нас з юних років, формує нас, як особистість. Податківці й надалі працюватимуть над підвищенням податкової культури підростаючого покоління, надаючи можливість майбутнім платникам податків зі шкільної лави усвідомити, що податки відіграють важливе соціальне значення, тому їх сплата є важливим і почесним обов’язком кожного громадянина.

Начальник ДПІ у
Сокальському районі
Львівської області ДПС                        Андрій Турколяк
 

Это код вашего информера. Просто скопируйте и вставьте его в место на странице, где должен отображаться рекламный блок.
Загрузка...

About Адміністрація порталу

x

Check Also

Надходження до місцевих бюджетів Сокальського району склали більше 27 мільйонів гривень

Платники, які перебувають на обліку у ...