Home / Про податки / У подвійному дні авто працівники пункту пропуску «Краковець» виявили понад чотири тисячі пачок сигарет

У подвійному дні авто працівники пункту пропуску «Краковець» виявили понад чотири тисячі пачок сигарет

40-річний громадянин України прямував до Республіки Польщі через пункт пропуску «Краковець» смугою руху «зелений коридор» автомобілем «Сеат». Під час візуального огляду транспортного засобу в працівників митниці виникла підозра про наявність в автомобілі товарів, прихованих від митного контролю. Авто скерували у відведене місце для огляду транспортних засобів. Там під час спільного митно-прикордонного контролю в переробленій підлозі було виявлено 4360 пачок сигарет без акцизної марки.

Таким чином, громадянин вчинив дії, спрямовані на переміщення товарів через митний кордон України з приховуванням від митного контролю, тобто з використанням способів, що утруднюють виявлення таких товарів.

За цим фактом складено протокол про порушення митних правил, за ознаками правопорушення, передбачене частиною 1 статті 483 Митного кодексу України. Сигарети та автомобіль вилучено. Їх вартість буде встановлено додатково. Справу скерують до суду.

Это код вашего информера. Просто скопируйте и вставьте его в место на странице, где должен отображаться рекламный блок.
Загрузка...

About Адміністрація порталу

x

Check Also

Рекордні 1,2 мільярди гривень податків та зборів надійшли до місцевих бюджетів Львівщини у листопаді 2018 року

Як повідомили в управлінні моніторингу доходів ...