Home / Про податки / Управління боротьби з відмиванням доходів, одержаних злочинним шляхом фіскальної служби Львівщини інформує

Управління боротьби з відмиванням доходів, одержаних злочинним шляхом фіскальної служби Львівщини інформує

Управління боротьби з відмиванням доходів, одержаних злочинним шляхом фіскальної служби Львівщини інформує

Управлінням боротьби з відмиванням доходів, одержаних злочинним шляхом ГУ ДФС у Львівській області протягом 2018 року на виконання покладених функцій і завдань вживаються заходи щодо виявлення, аналізу, та перевірки фінансових операцій, які можуть бути пов’язані з легалізацією (відмиванням) доходів, одержаних злочинним шляхом, фінансуванням тероризму та/або інших правопорушень. Станом на 01.10.2018 року проведено дослідження фінансово-господарської діяльності платників податків та складено 31 матеріал з ознаками кримінальних правопорушень, з яких 15 – з ознаками кримінальних правопорушень у сфері публічних закупівель. Матеріали досліджень передані в правоохоронні органі для розгляду та прийняття рішення.

За результатами розгляду правоохоронними органами вказаних матеріалів обліковано в Єдиному реєстрі досудових розслідувань 17 кримінальних правопорушень, зокрема:

– за ознаками ст.209 КК України (легалізація (відмивання) доходів, одержаних злочинним шляхом) – 2, в ході розслідування яких досліджується походження легалізованого доходу на суму 551 тис. грн.,

– за предикатними злочинами (суспільно небезпечні протиправні діяння, що передували легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом) – 13.

В рамках кримінальних проваджень внаслідок вжитих організаційних та практичних заходів відшкодовано завданих державі збитків на суму 3283тис.грн., накладено арешт на майно на суму 1470 тис. гривень.

Это код вашего информера. Просто скопируйте и вставьте его в место на странице, где должен отображаться рекламный блок.
Загрузка...

About Адміністрація порталу

x

Check Also

Громадянин намагався ввезти в Україну понад 800 упаковок парфумів без декларування

Так, учора 25-річний громадянин України, мешканець ...