Home / Про податки / За ніч митники викрили спроби незаконного переміщення продуктів харчування та сигарет через пункт пропуску “Краковець”

За ніч митники викрили спроби незаконного переміщення продуктів харчування та сигарет через пункт пропуску “Краковець”

Так, в пункті пропуску для автомобільного сполучення «Краковець», під час митного контролю легкового транспортного засобу «NISSAN» працівники митниці виявили факт незаконного переміщення сигарет. Їх намагався вивезти до Республіки Польщі 21-рчний мешканець Львівщини. 248 пачок сигарет без марок акцизного збору України було приховано у передніх дверях автомобіля.

В іншому випадку під час митного контролю рейсового автобуса, який прямував з Республіки Польщі працівники митниці виявили майже 60 кг спортивного харчування та вітамінів. Їх намагався ввезти до України громадянин України, водій одного з ТзОВ Івано-Франківська. Цей товар містився у багажному відділені автобуса серед інших продуктів харчування. Про нього водій під час усного опитування не заявив, у митній декларації не вказав.

Зазначені дії мають ознаки порушення митних правил, передбачені ч. 1 ст. 483 та ст..472 Митного кодексу України. За цими фактами складено протоколи про порушення митних правил. Предмети правопорушення, а також автомобіль «NISSAN» 2000 р.в. вилучено. Їх вартість яких буде встановлено додатково. Справи скерують до суду, який і визначить покарання.

Это код вашего информера. Просто скопируйте и вставьте его в место на странице, где должен отображаться рекламный блок.
Загрузка...

About Адміністрація порталу

x

Check Also

Затверджено Порядок отримання довідки про відсутність заборгованості

Головне управління ДФС у Львівській області ...