Home / Про податки / Зареєстровано Сокальську об’єднану Державну податкову інспекцію Головного управління ДФС у Львівській області

Зареєстровано Сокальську об’єднану Державну податкову інспекцію Головного управління ДФС у Львівській області

На виконання постанови Кабінету Міністрів України від 6 серпня 2014 року №311 «Про утворення територіальних органів Державної фіскальної служби та визнання такими, що втратили чинність, деяких актів Кабінету Міністрів України» 8 грудня 2014 року в Єдиному державному реєстрі зареєстровано Сокальську об’єднану державну податкову інспекцію Головного управління ДФС у Львівській області, до складу якої входить Радехівське відділення Сокальської об’єднаної Державної податкової інспекції Головного управління ДФС у Львівській області.

Новоствореній податковій інспекції присвоєно податковий номер (код ЄДРПОУ): 39536075. 

Адреса Сокальської об’єднаної державної податкової інспекції Головного управління ДФС у Львівській області: 80000, м. Сокаль, вул. Шептицького, 40. 
Розпочато реорганізацію Сокальської ОДПІ Головного управління Міндоходів у Львівській області.

Наказом Сокальської об’єднаної державної податкової інспекції Головного управління Міндоходів у Львівській області від 3 грудня 2014 року №447, на виконання наказу Державної фіскальної служби України від 1 грудня 2014 року №49 «Про реорганізацію окремих територіальних органів Міндоходів у Львівській області» розпочато процедуру реорганізації Сокальської об’єднаної державної податкової інспекції Головного управління Міндоходів у Львівській області шляхом приєднання до Сокальської об’єднаної державної податкової інспекції Головного управління ДФС у Львівській області.

 

Это код вашего информера. Просто скопируйте и вставьте его в место на странице, где должен отображаться рекламный блок.
Загрузка...

About Адміністрація порталу

x

Check Also

Понад 1,6 мільярд гривень надійшло акцизного податку з вироблених в Україні підакцизних товарів на Львівщині за вісім місяців 2018 року

Як повідомили в управлінні контролю за ...