Home / Про податки / Зменшення кількості підприємств-мінімізаторів та підприємств з нульовими оборотами

Зменшення кількості підприємств-мінімізаторів та підприємств з нульовими оборотами

Одним з основних напрямків роботи відділу оподаткування юридичних осіб ДПІ у Сокальському районі є здійснення контролю за підприємствами, що входять до ризикових груп – збиткових підприємств, підприємств, які декларують доходи на рівні витрат, та підприємств – мінімізаторів.

Проаналізувавши подану звітність платниками податку на прибуток за 2 квартал поточного року, слід зауважити, що кількість підприємств – мінімізаторів нашого регіону у порівнянні відповідним періодом минулого року зменшилась і становить 27 суб’єктів господарської діяльності
Також  зменшилась кількість тих підприємств, котрі декларували нульові обороти. Фактично за результатами поданої звітності налічується 9 таких платників податків.

Протягом січня-вересня поточного року за наслідками проведених камеральних перевірок донараховано податку на прибуток в сумі 198,5 тис.грн.,  зменшено від’ємне значення об’єкта оподаткування з податку на прибуток по підприємствах району на 357,5 тис. гривень.

Збільшився рівень податкової віддачі з податку на прибуток по підприємствах Сокальщини за підсумками 2 кварталу 2011 року у порівнянні з аналогічним періодом  з 0,54 відсотка до 0,71 відсотка.

Державна податкова інспекція у Сокальському районі

Это код вашего информера. Просто скопируйте и вставьте его в место на странице, где должен отображаться рекламный блок.
Загрузка...

About Адміністрація порталу

x

Check Also

Львівська митниця ДФС спрощує процедуру консультації щодо визначення бази оподаткування транспортних засобів

З метою забезпечення швидкого та прозорого ...