Home / Про податки / Звітує податкова міліція Червонограда

Звітує податкова міліція Червонограда

Звітує ВПМ ДПІ у м. Червонограді

Відділ податкової міліції ДПІ у м.Червонограді за п”ять місяців 2011 року виявив 9 злочинів у сфері оподаткування, в тому числі 5 злочинів по ухиленню від сплати податків в особливо великих розмірах (стаття 212 ч. 3 Кримінального Кодексу України). Загальна сума завданих державі збитків становить 9 млн. 615 тис. грн., з них відшкодовано 5 млн. 494 тис. грн.

Обережно, шахраї!

Працівники відділу податкової міліції ДПІ у м.Червонограді затримали іноземця, який, представляючись працівником державної податкової служби, незаконно отримував від підприємців товарно-матеріальні цінності.

Завідувачу однієї з аптек м. Червонограда зателефонувала невідома особа, котра представилася працівником ДПІ, з проханням безоплатно надати їй ліки, за якими повинен прийти буцімто її родич. Відтак податкові міліціонери із залученням працівників МВС у приміщенні зазначеної аптеки затримали шахрая. По даному факту порушено кримінальну справу за ст.190 КК України, проводиться слідство.

Надходження до бюджету

Під час проведення заходів за участю працівників відділу податкової міліції ДПІ  у м. Червонограді на території обслуговування протягом п”яти місяців 2011 року забезпечено надходження коштів до Державного бюджету в сумі 2 млн. 246 тис. грн.

Операція «Акциз»

В ході проведення працівниками ВПМ ДПІ у м. Червонограді заходів по операції «Акциз» в травні 2011 році в одному із сіл Сокальського району, в приватному помешканні громадянки В. виявлено підпільний цех по виробництву фальсифікованих алкогольних напоїв, які становлять загрозу життю та здоров’ю громадян. Відносно цієї особи в червні порушено кримінальну справу за ст. 204 Кримінального кодексу України.

Богдан ШЕВЧУК, начальник ВПМ ДПІ у м.Червонограді, підполковник податкової міліції.

Это код вашего информера. Просто скопируйте и вставьте его в место на странице, где должен отображаться рекламный блок.
Загрузка...

About Адміністрація порталу

x

Check Also

Надходження до місцевих бюджетів Сокальського району склали більше 27 мільйонів гривень

Платники, які перебувають на обліку у ...