Home / Про податки / Звітує ВПМ ДПІ м.Червонограда

Звітує ВПМ ДПІ м.Червонограда

Ухиляються від сплати податків

Відділ податкової міліції ДПІ у м.Червонограді в першому півріччі 2011ого виявив  десять злочинів у сфері оподаткування, в тому числі п”ять – по ухиленню від сплати податків в особливо великих розмірах (стаття 212 ч. 3 Кримінального кодексу України). Загальна сума завданих державі збитків становить 9 млн. 615 тис. грн., з них відшкодовано 5 млн. 494 тис. грн.

Недопущено відшкодування ПДВ з бюджету

Працівниками відділу податкової міліції проведено ряд заходів, спрямованих на попередження необгрунтованих заяв на відшкодування з Державного бюджету сум податку на додану вартість. Так, протягом шести місяців 2011 р. попереджено заяв на відшкодування податку на додану вартість на суму 2 млн. 235 тис. грн.

Надходження до бюджету

Під час проведення  заходів за участю  працівників відділу податкової міліції ДПІ у м. Червонограді на території обслуговування протягом першого півріччя 2011 року забезпечено надходження коштів до Державного бюджету в сумі 2 млн. 614 тис. грн.

Сигарети без акцизних марок

В ході проведення працівниками ВПМ ДПІ у м. Червонограді заходів по операції «Акциз»  в червні ц. р. в м. РаваРуська Жовківського району на одній з гуртівень та в приватному помешканні гр. H. виявлено тютюнові вироби (сигарети) без акцизних марок на загальну суму 70 тис. грн.  Дані тютюнові  вироби  вилучено, проводиться перевірка.

Богдан ШЕВЧУК, начальник ВПМ ДПІ у м.Червонограді, підполковник податкової міліції.

Это код вашего информера. Просто скопируйте и вставьте его в место на странице, где должен отображаться рекламный блок.
Загрузка...

About Адміністрація порталу

x

Check Also

Надходження до місцевих бюджетів Сокальського району склали більше 27 мільйонів гривень

Платники, які перебувають на обліку у ...