Home / Про податки / Телефонуйте на “гарячі лінії” Сокальської ДПІ у серпні

Телефонуйте на “гарячі лінії” Сокальської ДПІ у серпні

Сокальська об'єднана державна податкова інспекція Головного управління Міндоходів у Львівській області повідомляє, що 13 серпня з 11.00 год. до 12.00 год. відбудеться "гаряча лінія" з заступником начальника Сокальської ОДПІ Головного управління Міндоходів у Львівській області  начальником Радехівського відділення Лотоцьким Ярославом Івановичем з усіх питань застосування платниками податків податкового законодавства та діяльності Радехівського відділення Сокальської ОДПІ.

Телефон "гарячої лінії" (255)22566.

***

Сокальська об'єднана державна податкова інспекція Головного управління Міндоходів у Львівській області повідомляє, що 20 серпня з 14.00 год. до 15.00 год. відбудеться "гаряча лінія" з начальником оподаткування та контролю об'єктів і операцій Сокальської ОДПІ Головного управління Міндоходів у Львівській області Лисяк Оксаною Адамівною з питань застосування податкового законодавства платниками податків  юридичними особами.

Телефон "гарячої лінії" (257)72608.

About Адміністрація порталу

x

Check Also

об'єднання громад

В Сокальській податковій відбувся круглий стіл про запровадження системи автоматизованого моніторингу відповідності податкових накладних

Засідання “круглого столу” з питань запровадження ...