Home / Короткий огляд подій / 10-річний льодовиковий період насувається на Землю

10-річний льодовиковий період насувається на Землю

Земний клімат незабаром може різко змінитися. На думку вчених, це може статися вже в 2018 році через зсув полюсів, який відбувається раз в 260 років.

Зміна земного клімату в наступному році призведе до заміни зон з холодним повітрям на спекотні області планети. Таким чином, жителі прохолодних регіонів планети повинні готуватися до радикальних деформацій клімату.

Початок кліматичних змін вчені побачили вже в поточному році. Варто лише подивитися на випадок в смертельно спекотної пустелі Сахара, де раптом пройшов снігопад з хуртовиною, і можна зробити висновки про аномалії в природі планети.

Втім, мешканці холодних регіонів зможуть нарешті відчути красу тепла. При цьому зміщення полюсів, як відзначають вчені, дуже рідкісна аномалія. Експерти кажуть про теорію, згідно з якою подібне відбувається раз в 259 років. Очевидно, наступний цикл завершується в 2018 році.

При цьому особливе занепокоєння в зв’язку з даною ситуацією викликає становище в Антарктиді, де вічна крига все більше перетворюються в рідину. У зв’язку з цим фахівці говорять про льодовиковий період, який продовжиться 10 років.

Раніше повідомлялося, що американським вченим побудована математична модель, яка дозволила прорахувати час до початку вимирання життя на Землі.

Прискорити негативні процеси здатна активна діяльність людства.

Это код вашего информера. Просто скопируйте и вставьте его в место на странице, где должен отображаться рекламный блок.
Загрузка...

About Адміністрація порталу

x

Check Also

Рятувальники розповіли про безпеку малюкам із Центру дитячого розвитку «Леосад»

8 листопада рятувальники завітали до Центру ...