Home / Короткий огляд подій / 22-28 червня 2011 року на Львівщині відбудуться поминальні заходи до 70-ліття масових розстрілів у Галичині

22-28 червня 2011 року на Львівщині відбудуться поминальні заходи до 70-ліття масових розстрілів у Галичині

Молитимуться за краян, знищених енкаведистами 70 років тому 15 червня голова обласної ради Олег Панькевич провів нараду щодо відзначення 70ліття масових розстрілів у Галичині. У нараді взяли участь перший заступник голови ОДА Мирон Янків, заступник міського голови Львова Василь Косів, керівники громадських організацій. Розпорядженням голови облради створено оргкомітет із відзначення роковин цих репресій.

За рішенням обласної ради, 22-28 червня 2011 року на Львівщині відбудуться поминальні заходи до 70ліття масових розстрілів у Галичині. Планується,  провести заходи із вшанування жертв енкаведистів у Львові, районних центрах та селах. Зокрема, на 23 червня заплановані поминальні заходи в с. Лучиці, де енкаведисти вбили українського священика о. Мартина Миколайчука, двох його синів та паламаря.

А з ініціативи Української грекокатолицької церкви секретаріат Всеукраїнської ради Церков і релігійних організацій (ВРЦіРО) ухвалив рішення зробити 22 червня Днем спільної, міжконфесійної молитви за жертв двох тоталітарних режимів – фашизму та комунізму. Про це йдеться у зверненні Глави УГКЦ Блаженнішого Святослава до духовенства і вірних УГКЦ та всіх людей доброї волі з приводу 70річчя вторгнення військ нацистської Німеччини на територію СРСР.

Это код вашего информера. Просто скопируйте и вставьте его в место на странице, где должен отображаться рекламный блок.
Загрузка...

About Адміністрація порталу

x

Check Also

Парламент прийняв законопроект щодо належного фінансового забезпечення державного сектору вугільної галузі

За ініціативою народного депутата України, голови ...