Home / Короткий огляд подій / 28 травня на Сокальщині відбулися урочистості з нагоди Дня прикордонника

28 травня на Сокальщині відбулися урочистості з нагоди Дня прикордонника

У с. Скоморохи, на території меморіального комплексу (пам"ятника О. Лопатіну та іншим воїнам), на місці, де знаходилась 13 застава ВолодимирВолинського прикордонного загону, своє професійне свято відзначили військовослужбовці відділу Державної прикордонної служби України "Павловичі". Їх привітали голова Сокальської райдержадміністрації Микола Мисак, заступник голови районної ради Володимир Чуб, військовий комісар району, підполковник Микола Лисак, в. о. начальника відділу Державної прикордонної служби України "Павловичі" капітан Олег Комісарук та інші. Перед учасниками заходу з концертною програмою виступили учні місцевої школи. Кращих прикордонників нагородили грамотами  райдержадміністрації та районної ради. Учасники урочистостей поклали квіти до пам"ятника воїнамприкордонникам.

З нагоди Дня прикордонника урочистості відбулися також і у відділі Державної прикордонної служби України "Белз". Від імені влади з професійним святом військовослужбовців привітав перший заступник голови РДА Володимир Катерина.

Бухгалтерский учет  долгосрочных инвестиций в России.

Загрузка...

About Адміністрація порталу

x

Check Also

На конкурс проектів місцевого розвитку подано заявку на освітлення та придбання інвентаря для облаштування місць відпочинку в парку у селі Тартаків

Від Сокальського району на конкурс проектів ...