Home / Стислий огляд подій / 5 лютого в Iльковицькій школі відбувся вечір зустрічі поколінь

5 лютого в Iльковицькій школі відбувся вечір зустрічі поколінь

5 лютого  в Ільковицькій школі відбувся вечір зустрічі поколінь. Атмосфера урочистості в передчутті якогось незвичайного дійства витала коридорами. Найперше, що приємно вразило учасників та гостей шкільного вечора  це оформлення святкової сцени. За свою багаторічну історію існування школа не мала змоги гідно провести будьяке свято через відсутність актової зали. Цьогоріч вчительський колектив школи з допомогою спонсорів  місцевих підприємців Галини Свистун та Марії  Дмуховської, батьків учнів придбали розкладну металеву конструкцію. Перед присутніми постала майстерно зроблена сцена, яку оздобили квітами та різнокольоровими кульками.

Випускники, які 10 та 20 років тому закінчили школу, були приємно вражені її електронною презентацією, завдяки якій дізнались про навчальні досягнення та спортивні здобутки учнів. Великою несподіванкою для глядачів були виступи учнівського та вчительського ансамблів, які своїм неперевершеним співом збагатили пісенне оформлення вечора. Випускники на кілька хвилин повернулись у дитинство завдяки старим фотографіям. Електронне висвітлення світлин на стенді викликало багато емоцій, вигуків та жваве обговорення у залі.

Випускники школи також показали свої таланти. Танцювальний ансамбль "Бужани" (керівник Роман Батюк) представив невеличке шоу.

Підсумковим акордом вечора стало спільне виконання учнівським колективом та вчительським ансамблем "Мальви" пісні про єдність та міцність шкільної родини.

Любов КИСЕЛЬ,
заступник директора з навчальновиховної роботи Ільковицької школи.

Фото Володимира Костюка.

Это код вашего информера. Просто скопируйте и вставьте его в место на странице, где должен отображаться рекламный блок.
Загрузка...

About Адміністрація порталу

x

Check Also

В селі Діброва у криниці було виявлено тіло місцевого мешканця

Вчора, 12-го січня, на Сокальщині чоловіка ...