Home / Короткий огляд подій / 8 лютого 2011 року відбулось засідання новообраної ради Асоціації сільських та селищної рад Сокальського району

8 лютого 2011 року відбулось засідання новообраної ради Асоціації сільських та селищної рад Сокальського району

8 лютого 2011 року  відбулось  засідання новообраної ради Асоціації сільських та селищної рад Сокальського району. Головував на засіданні  Володимир Черечін – голова Асоціації. Основне питання, яке винесли на розгляд ради – план роботи Асоціації на 2011 рік. Для активізації роботи ради запропонували розділити район на території і закріпити за кожною з них члена ради, Великомостівська територія  Віктор Притулко – Волсвинський сільський голова;  Белзька  Василь Бігун  Хлівчанський сільський голова; Забузька  Надія Гібляк  Скоморохівський сільський голова;  Сокальська   Володимир Черечін  Лучицький сільський голова. Також обговорили найбільш проблемні питання у роботі місцевих рад, які необхідно розглянути на черговій нараді міських, селищного, сільських голів та секретарів, окреслено заходи щодо поліпшення обслуговування населення місцевими радами району.

У роботі ради Асоціації взяли участь голова районної ради Ігор Дацюк, заступник голови районної ради Володимир Чуб.

На наступному засіданні ради 17 лютого 2011 року всі пропозиції сільських голів щодо плану роботи Асоціації будуть погоджені радою та внесені для затвердження на загальні збори Асоціації.

Василь КОЗИРА, радник районної ради з питань зв’язків з територіальними громадами.     

Это код вашего информера. Просто скопируйте и вставьте его в место на странице, где должен отображаться рекламный блок.
Загрузка...

About Адміністрація порталу

x

Check Also

На Сокальщині на вихідних оголосили штормове попередження

За повідомленням Львівського обласного центру з ...