Home / Короткий огляд подій / Акція протесту шахтарів

Акція протесту шахтарів

Шахтарі Червонограда, продовжуючи акцію протесту, 12 січня заблокували дорогу біля населених пунктів Смереків та Куликів Жовківського району, через які пролягає міжнародний автошлях Львів – Рава-Руська, щоб в черговий раз привернути увагу суспільства до своїх проблем. З ними зустрівся заступник голови ЛОДА Ростислав Замлинський та депутат Львівської обласної ради Михайло Сидорович.  Основна вимога гірників – погашення заборгованості по заробітній платі за листопад минулого року, яка складає 54%. 

За листопад 2015-ого виплачено 46%, кошти на виплату заробітної  за листопад-грудень минулого року включені в розподіл видатків  державного бюджету на 2016 р. за програмою поповнення обігових коштів або збільшення статутних фондів вуглевидобувних підприємств для погашення заборгованості із заробітної плати працівникам, що утворилася на 1 січня цього року.

На 13 січня було заплановано засідання Кабінету Міністрів України, на якому малa відбутися процедура розподілу коштів між вугільними підприємствами України і до 20 січня зарплата за 2015 рік має бути виплачена. Наразі акція триває. Шахтарі чекають чітких відповідей.

Наш кор.  

About Адміністрація порталу

x

Check Also

Голова Сокальської РДА звітував про роботу у 2017 році

У понеділок, 12 березня, відбувся звіт ...