Home / Короткий огляд подій / Аналізували, радились правоохоронці

Аналізували, радились правоохоронці

Прокуратура району провела координаційну нараду керівників правоохоронних органів з питання "Стан діяльності правоохоронних органів у протидії злочинності, корупції та її профілактики за I півріччя 2012 року". На нараді були присутні голови районної райдержадміністрації, районної та міської рад  Микола Мисак, Ігор Дацюк та Богдан Зарічний.

За результатами наради констатовано, що завдяки скоординованим зусиллям у цьому році на території району загалом зменшилась кількість злочинів, вчинених особами повторно, злочинів, вчинених у стані алкогольного сп’яніння, в громадських місцях та на вулицях, менше зареєстровано тяжких тілесних ушкоджень, пограбувань, розбоїв та ін.

Водночас звернуто увагу присутніх на існування низки негативних тенденцій, зокрема, росту загального рівня злочинності у районі у першому півріччі ц. р. в порівнянні з аналогічним періодом 2011 року на 13,3 відсотка, а також на значний ріст злочинності у молодіжному середовищі та ріст злочинів, вчинених групою осіб. Заплановано спільні заходи правоохоронних органів на їх подолання.

Петро БОЙКО,
в. о. прокурора району, молодший радник юстиції.

Загрузка...

About Адміністрація порталу

x

Check Also

Поліція затримала червоноградця, який у Золочеві обікрав квартиру на майже 250 тисяч гривень

За інформацією відділу комунікації поліції Львівщини ...