Home / Короткий огляд подій / Бережімо ялинку!

Бережімо ялинку!

Голова Держкомлісгоспу України Микола Шершун видав наказ, згідно з яким начальники обласних управлінь лісових і мисливських господарств та керівники державних лісгоспів повинні запровадити посилені заходи з охорони хвойних лісових насаджень. Передбачена організація спеціальних рейдових бригад із працівників лісової охорони, представників МВС та Мінприроди, в обов’язки яких входитиме затримка крадіїв та складання протоколів на нелегальних заготівельників ялинок. За самовільні рубки передбачається накладання адміністративних штрафів у розмірі від 5 до 10 неоподаткованих мінімумів доходів громадян (85170 гривень), а також відшкодування заподіяної лісу шкоди. Розмір шкоди вираховується відповідно до товщини стовбура нелегально зрубаного дерева і може сягати від 173 до 1607 гривень.

Ціни за ялинки: сосна – від 20 грн., смерека – від 30 грн. Їх можна буде придбати у нашому лісництві. І пам”ятаймо, що один гектар хвойних дерев виділяє тридцять тонн кисню на рік, один гектар ялинкового лісу забезпечує річну потребу людини у кисні.

Іван ПЕТРАШ, лісничий Сокальського лісництва ДП “Радехівське ЛМГ”.

About Адміністрація порталу

x

Check Also

На конкурс проектів місцевого розвитку подано заявку на освітлення та придбання інвентаря для облаштування місць відпочинку в парку у селі Тартаків

Від Сокальського району на конкурс проектів ...