Home / Стислий огляд подій / Бібліотеки Сокальщини збагатилися дуже цікавою iсторичною книгою

Бібліотеки Сокальщини збагатилися дуже цікавою iсторичною книгою

Бібліотеки району збагатились ще однією, дуже цінною книгою "Сокальщина. Книга пам’яті України 1914-1990". Тут вперше опубліковано поіменні списки загиблих і репресованих учасників національно-визвольних змагань Сокальщини та невинних жертв окупаційних режимів і подано документальний матеріал про внесок Сокальщини у боротьбу за Незалежність України.

Ця книга  данина пам’яті тим, хто віддав своє життя за Україну: у рядах Українських січових стрільців Української галицької армії, в Червоній армії, дивізії "Галичина", в лавах УПА, хто був на примусових роботах в Німеччині чи депортований на землі Польщі.

Книга доповнена цікавими таблицями, світлинами і складається з п’яти розділів: "В боротьбі за волю", "Між двома війнами", "Сокальщина  повстанський край", "Між молотом і наковальнею", "Невинні жертви окупаційних режимів".

Книгу готували до друку більше десяти років. Інформацію очевидців перевіряли архівними документами, велась велика пошукова робота, вкладена безцінна праця багатьох людей, яким сьогодні вдячні наші читачі. Книгу використовують для уроків історії і різних патріотичних заходів.

Тим, хто цікавиться історією, хто хоче більше дізнатися про своїх односельчан, які поклали життя за волю України, варто прочитати цю книгу.

Подібне видання ще не друкувалось в Україні. Це спроба заповнити білі сторінки історії нашого краю. Книга вже є в бібліотеках, тож не упустіть свій шанс.

Марія ПАВЛОВА, бібліотекар.
с. Хлівчани.

Это код вашего информера. Просто скопируйте и вставьте его в место на странице, где должен отображаться рекламный блок.
Загрузка...

About Адміністрація порталу

x

Check Also

В селі Діброва у криниці було виявлено тіло місцевого мешканця

Вчора, 12-го січня, на Сокальщині чоловіка ...