Home / Короткий огляд подій / Біжутерія…. з глини

Біжутерія…. з глини

Якось побачила свою знайому і мені сподобалась біжутерія, яку вона мала  на шиї, у вухах , побачила  барвисті квіти, які, здавалось, отот розцвітуть, а чудернацькі пінгвіни виглядали, наче  живі. Поцікавилась, де вона купила  такі гарні прикраси. Як  з`ясувалось, соснівчанка Надія Гринчук витворила  їх своїми руками. Вже понад рік вона ліпить різноманітну біжутерію із полімерної глини. Ідея виникла у неї  цілком несподівано, якось в інтернеті побачила такі прикраси і їй стало цікаво, як їх  роблять, от і сама вирішила цим зайнятися. Спочатку знайшла чимало інформації, передивилась величезну кількість відеороликів з майстеркласами  ліпки з глини. Придбала полімерну глину у Львові.

Спочатку, як то кажуть, взяла лише на пробу. З цього все і розпочалося. А назва біжутерії виникла сама по собі  "Handmade"   означає зроблено руками, а "by Hope"  це з англійської Надія… "Це моє хоббі, тому ліплю в своє задоволення, під час навчання, взагалі могла раз на два місяці виділити час для біжутерії",   признається Надія.

Ліпити не так важко, будьякий виріб потребує часу. А в загальному, то все залежить від складності виконання. І ще неабияку роль відіграє настрій, з яким ти сідаєш за пластику. Якщо він творчий, то все якось саме виходить, легко і не вимушено.

Майстриня запевняє, що її тішить, коли людина бачить прикраси і в неї світяться очі.

Наталія САГАНСЬКА,
студентка факультету журналістики Львівського національного університету імені Івана Франка.

Это код вашего информера. Просто скопируйте и вставьте его в место на странице, где должен отображаться рекламный блок.
Загрузка...

About Адміністрація порталу

x

Check Also

12 червня відбудуться планові відключення електропостачання на Сокальщині

Інформація про планові відключення електропостачання на ...