Home / Короткий огляд подій / Бойові прапори і державні нагороди

Бойові прапори і державні нагороди

Президент України під час візиту на Львівщину 14 листопада відвідав Кінологічний навчальний центр Державної прикордонної служби України у м. Великі Мости. Петро Порошенко вручив державні нагороди прикордонникам, які брали участь у бойових діях в районі проведення антитерористичної операції. 

Опісля, Глава держави вручив бойові прапори Львівському і Мостиському прикордонним загонам та Кінологічному навчальному центру. За понад півтора роки проведення антитерористичної операції ці підрозділи підготували та відправили для підсилення на схід України понад три тисячі прикордонників. 

Своє вміння та навики Президенту України також продемонстрували інспектори кінологи та їх службові собаки. 

Під час візиту Президент України оглянув техніку, озброєння та поспілкувався з персоналом прикордонної комендатури швидкого реагування, формування якої завершилося у Великих Мостах. До складу підрозділу відібрано півтисячі кращих прикордонників Західного регіонального управління. Протягом декількох місяців бійці комендатури пройшли теоретичні та практичні навчання у навчальних центра та на полігонах Державної прикордонної служби України. В їх розпорядженні вже є 65 одиниць бойової та спеціальної техніки. Зокрема, "Фольксвагени "Амарок", броньовані автомобілі марок "Козак", "Кугуар" та "РендРовер", екскаватор "МАН", автозаправник "МАЗ", санітарні автомобілі та інша техніка. 

Підготував Василь СОРОЧУК.

 

 

Это код вашего информера. Просто скопируйте и вставьте его в место на странице, где должен отображаться рекламный блок.
Загрузка...

About Адміністрація порталу

x

Check Also

У Червонограді шахтарі вимагають від влади зниження тарифів за воду

Своє невдоволення червоноградці вже давно проявляють ...