Home / Стислий огляд подій / Будемо перевіряти неповнолітніх

Будемо перевіряти неповнолітніх

За п'ять місяців цього року на території району неповнолітніми скоєно три злочини за участю двох неповнолітніх: незаконне заволодіння автотранспортом, крадіжка чужого майна та нанесення легких тілесних ушкоджень.

З метою правового виховання працівники Сокальського відділення поліції прочитали 25 лекцій на правову тематику в навчальних закладах району, провели 25 рейдів по м. Сокаль та населених пунктах району, під час яких виявили: 4 факти куріння тютюнових виробів неповнолітніми особами в громадських місцях, один – хуліганства, вчиненого неповнолітнім (по них неповнолітніх притягнено до адміністративної відповідальності), один – продажу алкогольних напоїв неповнолітньому (торгівля з рук).

Протягом звітного періоду працівниками Сокальського відділення поліції поставлено на облік трьох неповнолітніх, на цей час на обліку перебуває семеро неповнолітніх. За п'ять місяців склали та скерували до суду 25 адміністративних протоколів за скоєння правопорушень, з них чотири – складено на неповнолітніх.

Також працівники ювенальної превенції Сокальського відділення поліції у зв'язку із закінченням навчального року звертаються до батьків з проханням дотримуватись законодавства під час канікул. Адже проводитимемо відпрацювання території Сокальського району щодо виявлення дітей, які перебувають без нагляду дорослих у вечірній та нічний час. Також постійно перевірятимемо торговельні заклади району щодо фактів продажу неповнолітнім алкогольних напоїв та тютюнових виробів, виявлення неповнолітніх осіб, які перебувають у стані алкогольного сп'яніння чи вживають алкогольні напої в громадських місцях, дорослих, які схиляють неповнолітніх до вживання алкоголю та вчинення правопорушень.

Ірина МРОЦЬ, старший інспектор ювенальної превенції Сокальського відділення поліції.

Это код вашего информера. Просто скопируйте и вставьте его в место на странице, где должен отображаться рекламный блок.
Загрузка...

About Адміністрація порталу

x

Check Also

В селі Діброва у криниці було виявлено тіло місцевого мешканця

Вчора, 12-го січня, на Сокальщині чоловіка ...