Home / Короткий огляд подій / Будьте обережні – на території Львівської області очікуються опади у вигляді мокрого снігу.

Будьте обережні – на території Львівської області очікуються опади у вигляді мокрого снігу.

Шановні мешканці та гості Сокальського району! За інформацією Львівського обласного центру з гідрометеорології, внаслідок впливу циклону на території Львівської області очікуються опади у вигляді мокрого снігу, дощу та перепади температури атмосферного повітря, що неминуче призведе до утворення на дахах житлових будинків та інших споруд льодових бурульок.

Згідно з повідомленням Головного управління охорони здоров’я облдержадміністрації, щороку в області трапляються випадки травмувань громадян від падіння бурульок. Протягом небезпечного сезону медики надають допомогу багатьом людям, які зазнали травм внаслідок цього.
З метою недопущення випадків травмування громадян, Сокальська районна державна адміністрація закликає мешканців та гостей Сокальського району бути обережними при перебуванні біля житлових будинків та інших будівель, на дахах яких можливе утворення льодових бурульок, не ходити біля стін таких будівель, а також повідомляти відповідні житловокомунальні служби про випадки виникнення небезпеки падіння льодових бурульок.

Володимир КАТЕРИНА,
перший заступник голови районної державної адміністрації, голова районної комісії з питань ТЕБ і НС.

Это код вашего информера. Просто скопируйте и вставьте его в место на странице, где должен отображаться рекламный блок.
Загрузка...

About Адміністрація порталу

x

Check Also

Парламент прийняв законопроект щодо належного фінансового забезпечення державного сектору вугільної галузі

За ініціативою народного депутата України, голови ...