Home / Короткий огляд подій / Через 400 літ згорів монастир отців-бернардинів в смт. Жвирка

Через 400 літ згорів монастир отців-бернардинів в смт. Жвирка

У вівторок, приблизно о 15.00 годині, сталася пожежа у Сокальській виправній колонії №47. Згоріли дах житлового приміщення другого поверху, спостережна вежа №7 на території житлової зони. Вогонь перекинувся на приміщення, •де знаходилися засуджені до довічного ув’язнення.

Гасили пожежу команди з Сокаля, Соснівки, Белза, Жовкви, Львова, зі спецпідрозділу виправної колонії (всього десять машин).

“Установа мала максимальний рівень безпеки. Приміщення, в якому сталася пожежа, практично вигоріло, на даний час воно не є придатним для утримання засуджених і підлягає ремонту. Близько 150 осіб, які були з нього евакуйовані, розміщені в інших секторах і вирішується питання про їх подальше місце перебування”,  розповів прессекретар управління Державної пенітенціарної служби України у Львівській області Мирослав Демків. Він також зазначив, що особовий склад виправної колонії переведено на посилений варіант несення служби. Долучилися спецгрупи з інших виправних колоній Львівської області і обласного управління Державної пенітенціарної служби. Ситуація перебувала під контролем.

Жертв і потерпілих внаслідок пожежі, яку загасили о18 год. 30  хв., немає. Причини її виникнення і суму завданих збитків встановлюють.

Виправна колонія  розташована в колишньому  монастирі отців-бернардинів в смт.  Жвирка. Це пам’ятка архітектури початку XVII століття, будівля в радянські часи була переобладнана під камери для тримання ув’язнених. На даний час тут утримується 612 осіб.

Василь СОРОЧУК.

Загрузка...

About Адміністрація порталу

x

Check Also

Голова Сокальської РДА звітував про роботу у 2017 році

У понеділок, 12 березня, відбувся звіт ...