Home / Короткий огляд подій / Червоноград бере участь у “Громадському проекті”

Червоноград бере участь у “Громадському проекті”

Червоноград увійшов до числа міст які будуть співпрацювати з Інститутом бюджету та соціально-економічних досліджень (ІБСЕД)

Наше місто отримало можливість БЕЗКОШТОВНОГО використання електронної системи бюджету участі «Громадський проект» та супроводу його функціонування. Цьому посприяв своєю працею у міській раді, голова “Об’єднання Самопоміч Червоноград”, Д. Фартушок, повідомляють у “Самопомічі”

Окрім того, завдяки співпраці з Інститутом та Громадською організацією «Соціал Буст», консультанти організації проведуть безкоштовні тренінги, надаватимуть консультативну допомогу; проведуть організацію засідань робочих груп, нарад тощо для запуску проекту Громадського бюджету в нашому місті.

Після підписання Меморандуму про співпрацю в рамках зазначеного проекту між міською радою, ІБСЕД та ГО «Соціал Буст» наше місто потрапить до невеликої кількості успішних міст України, в якому мешканці міста матимуть змогу приймати безпосередньо участь в розподілі бюджетних коштів на реалізацію пріоритетних проектів розвитку міста.

Дана програма співпраці діє в рамках проекту «Зміцнення місцевої фінансової ініціативи (ЗМФІ – II) впровадження», що фінансується Агенством США з міжнародного розвитку (АМР США).

Это код вашего информера. Просто скопируйте и вставьте его в место на странице, где должен отображаться рекламный блок.
Загрузка...

About Адміністрація порталу

x

Check Also

На Сокальщині горів торф

10 листопада у Сокальському районі сталася ...