Home / Короткий огляд подій / Червоноградська прокуратура звітує про додержання антикорупційного законодавства

Червоноградська прокуратура звітує про додержання антикорупційного законодавства

Червоноградська місцева прокуратура постійно приділяє увагу питанню додержання антикорупційного законодавства, в тому числі органами місцевого самоврядування на території району.

Зокрема, прокуратурою внесено 36 подань в порядку ч. З ст. 65 Закону України "Про запобігання корупції" головам міських, селищної та сільських рад району щодо необхідності створення чи визначення постійних комісій органів місцевого самоврядування до відання яких належало б здійснення контролю за дотриманням вимог антикорупційного законодавства головами, секретарями, а також депутатами відповідних рад, надання зазначеним особам консультацій та роз'яснень щодо запобігання та врегулювання конфлікту інтересів, поводження з майном, що може бути неправомірною вигодою та подарунками.

Окрім того, вимагалось визначити відповідальну особу органу місцевого самоврядування з питань додержання антикорупційного законодавства.

За результатами розгляду актів прокурорського реагування 26 радами району створено чи визначено відповідні постійні депутатські комісії, а також визначено відповідальних осіб з числа посадових осіб органу місцевого самоврядування, 10 подань будуть розглянуті на чергових сесіях органів місцевого самоврядування.

Загалом на вказаному напрямі роботи впродовж поточного року Сокальським відділом Червоноградської місцевої прокуратури складено 1 протокол про вчинення адміністративного корупційного правопорушення та внесено 39 подань про усунення причин та умов, що сприяли вчиненню таких.

Ярослав ГАРАСИМЧУК,
заступник керівника Червоноградської місцевої прокуратури,

Это код вашего информера. Просто скопируйте и вставьте его в место на странице, где должен отображаться рекламный блок.
Загрузка...

About Адміністрація порталу

x

Check Also

На Сокальщині тривають Дні профілактики патології шийки матки та молочної залози

До 19 жовтня на Сокальщині проходитиме ...