Home / Короткий огляд подій / Надзвичайна ситуація склалася на Сокальщині внаслідок погодних умов

Надзвичайна ситуація склалася на Сокальщині внаслідок погодних умов

21 січня, ще до полудня, почав падати дощ, через декілька годин дороги і тротуари перетворились на суцільний каток. І хоч прибиральники навіть увечері посипали їх піском, це допомагало мало: колеса автівок ковзали по льоду, їх заносило, а пішоходи ледве пересувались льодяними доріжками.

Вночі знову падав дощ, прикрашаючи все навкруги важкими льодяними бурульками.

У вівторок ситуація ще погіршилася. Про це йшла мова на нараді у Сокальській райдержадміністрації. Її очільник Наталія Карташова підкреслила, що ситуація на Сокальщині – найскладніша в області. Чимало населених пунктів, в т. ч. частина Сокаля, Белз, Стаївка, Забужжя, Савчин, Гута, Волсвин, Сілець та інші (всього 92), залишились без світла. У Великих Мостах працювали «Клінгспор» та частина «Елегалу». Не було доїзду до шахти «Степова». Не вийшли у рейси «Школярики», маршрутки, які курсують у села району. Автобуси на Червоноград та Львів почали курсувати дещо пізніше. В багатьох місцях електричні дроти були пошкоджені, а вилізти на обледеніли стовпи було неможливо. Тільки вчора до кінця дня мали увімкнути електроенергію у виправній колонії.

У поганому стані були і дороги, зокрема деякі ділянки на трасі СокальЧервоноград, Червоноград – РаваРуська. У чотирьох важливих напрямках дорогу перегородили дерева. Незабаром їх прийняли, але рух транспорту на декілька годин було паралізовано. З повним навантаженням працювали робітники «Райавтодору», наводячи лад на дорогах, зокрема, посипаючи їх піском, якого надійшов ще один вагон.

Трохи пізніше відбулось засідання комісії з питань техногенноекологічної безпеки і надзвичайних ситуацій, яку очолює перший заступник голови райдержадміністрації Павло Савчук. На ній, зокрема, зазначали, що вже відновлено постачання електрики у семи населених пунктах, в•т. ч. з’явилося світло і у Великомостівській лікарні. У Белзі еменесники тимчасово поставили генератор, який постачає електрику місцевим лікарні, школі та частині житлових будинків. Сім аварійних бригад працюють на дорогах і ще запросили допоміжні сили з районів області. Автотранспортне сполучення на Червоноград – нормальне.

Жителів району просять повідомляти про проблемні ділянки на дорогах, поломки електрики і з розумінням поставитися до ситуації, що склалася, адже відремонтувати все відразу неможливо.

Валентина БЛУДОВА.

Это код вашего информера. Просто скопируйте и вставьте его в место на странице, где должен отображаться рекламный блок.
Загрузка...

About Адміністрація порталу

x

Check Also

На Сокальщині на вихідних оголосили штормове попередження

За повідомленням Львівського обласного центру з ...