Home / Короткий огляд подій / Щоб риба перезимувала

Щоб риба перезимувала

Заступник голови райдержадміністрації Ігор Кущак провів нараду щодо ситуації, яка склалася навколо Солокійського водосховища. У ній взяли участь начальник Сокальського управління водного господарства Василь Новосад, представник від орендаря водосховища Богдан Пелех, помічник народного депутата України Степана Курпіля, депутат районної ради Олег Кожушко та голова фракції «Батьківщина» у районній раді Василь Смолинець.

В. Новосад зазначив, що 19 верес-ня проведено обстеження гідротехнічних споруд водосховища. Виявлено ряд дефектів та рекомендовано Сокальському управлінню водного господарства провести ремонт гідроспоруд. Проводиться частковий спуск води з метою більш детального вивчення стану споруд. Б. Пелех підкреслив, що спуск води може призвести до втрати частини риби та зашкодити їй взимку. За підсумками наради вирішено призупинити спуск води до повного вивчення цього питання. 

About Адміністрація порталу

x

Check Also

На конкурс проектів місцевого розвитку подано заявку на освітлення та придбання інвентаря для облаштування місць відпочинку в парку у селі Тартаків

Від Сокальського району на конкурс проектів ...