Home / Короткий огляд подій / Делегація із Сокальського району відвідала Замовський повіт у Польщі

Делегація із Сокальського району відвідала Замовський повіт у Польщі

21-23 червня 2018 року, у місті Замость (Республіка Польща) проходили урочистості з нагоди 20-ліття утворення Замойського повіту та 100-річчя Незалежності Республіки Польща. З нагоди ювілейних дат, польських партнерів привітали представники від Сокальської районної ради, а саме: заступник голови районної ради Василь Бойко та депутати районної ради Олег Солодяк та Василь Сорочук. Також на заходи були запрошені партнери із Німеччини та Молдови.

Урочистості, з нагоди ювілейних дат, проходили у гміні Щебжешин та Звєжинєц. Зокрема, 21 червня у четвер, урочистості розпочалися із літургії у костелі Катерини Александрійської, а після чого організовано  екскурсію до закладу осіб з особливими потребами у Щебжешині та святкування дня Івана Купала.

Делегація із Сокальського району відвідала Замовський повіт

22 червня, у п’ятницю відбулася урочиста сесія у місті Звєжинєц, на якій заступник голови Сокальської районної ради, Василь Бойко вручив старості Замойського повіту подяку від голови районної ради з нагоди 20-ти ліття утворення Замойського повіту та 100-річчя Незалежності Республіки Польща.

Делегація із Сокальського району відвідала Замовський повітНа сесії, староста Замойського повіту також вручив подяки усім закордонним партнерам.

Делегація із Сокальського району відвідала Замовський повіт

Это код вашего информера. Просто скопируйте и вставьте его в место на странице, где должен отображаться рекламный блок.
Загрузка...

About Адміністрація порталу

x

Check Also

В Червонограді підвищився рівень захворюваності на ГРВІ

Рівень захворюваності на ГРВІ станом на ...