Home / Короткий огляд подій / Делегація Сокальщини взяла участь в Міжнародній конференції адміністрацій та рятувальних служб в Томашеві

Делегація Сокальщини взяла участь в Міжнародній конференції адміністрацій та рятувальних служб в Томашеві

Делегація Сокальщини, яку очолювали голова районної ради Ігор Дацюк та перший заступник голови райдержадміністрації Володимир Катерина, взяла участь в Міжнародній конференції адміністрацій та рятувальних служб в рамках проекту "Підвищення ефективності транскордонної системи для реагування на екологічні ризики: Томашів Любельський – Жовква – Сокаль", яка відбулася в м. Томашеві Любельському (Республіка Польща). В її склад також входили начальник фінансового управління РДА Світлана Ксьонжик, начальник фінансовогосподарського відділу районної ради Надія Крупська, начальник Сокальського РВ ГУ МНСУ у Львівській області Олег Тимчак. Угоду про співпрацю в рамках цього проекту підписали між Сокальським і Жовківським районами та Томашівським повітом (РП) у лютому 2011ого.

Проект, в свою чергу, реалізується в Програмі транскордонного співробітництва Польща-Білорусь-Україна 2007-2013 роки в рамках Європейського Інституту Добросусідства та партнерства. Сокальський та Жовківський райони в рамках цього проекту отримають по сучасній пожежній машині (вартість однієї 180 тис. євро).

(Вл. інф.).

Загрузка...

About Адміністрація порталу

x

Check Also

Поліція затримала червоноградця, який у Золочеві обікрав квартиру на майже 250 тисяч гривень

За інформацією відділу комунікації поліції Львівщини ...