Home / Короткий огляд подій / Демографічна ситуація невтішна

Демографічна ситуація невтішна

На жаль, демографічна ситуація на Сокальщині невтішна, смертність досить суттєво перевищує народження. Протягом 2015 року в районі зареєстровано 941 народження, з них 245 – у Сокалі. Відійшло у кращий світ аж 1313 людей, з них 271 – у Сокалі. По сільських радах ситуація невтішна, лише в одній раді – Переспівській – зареєстровано більше народжень – 14, а померло 10 осіб. Погана демографічна картина в Угнові, де народилось лише 4 малятка, а померло аж 17 осіб. Така ж ситуація і в Хоробрівській сільській раді – в минулому році зареєстрували 13 смертей і лише 4 народження.

На рушничок щастя у 2015-ому стали 534 подружжя, половина – 254 – у Сокалі. Четверо мешканців району зареєстрували шлюби з іноземцями.

Що ж до імен новонароджених, то батьки обирають гарні милозвучні – Андрій, Максим, Юрій, Анна, Софія, Соломія. Проте є батьки, які називають своїх новонароджених дітей рідковживаними іменами: Демір, Влас, Емір, Гордій, Яромир, Євнікія, Ріма, Жасмін, Ліана. Хочеться вірити, що цьогоріч демографічна ситуація в нашому краї буде краща.

Віра ШАВАЛЮК, начальник ВРАЦС Сокальського районного управління юстиції.

Это код вашего информера. Просто скопируйте и вставьте его в место на странице, где должен отображаться рекламный блок.
Загрузка...

About Адміністрація порталу

x

Check Also

На Сокальщині горів торф

10 листопада у Сокальському районі сталася ...