Для малечі

8 серпня після завершення Служби Божої відбулося учористе відкриття дитячого майданчика "Країна дитячих мрій". На свято зійшлися діти, батьки, бабусі, дідусі, місцева громада. Відкрила урочистості директор місцевої школи Оксана Матерна, яка відзначила, що для старовинного Тартакова, який відзначатиме 595-ту річницю від першої згадки про село – це не ординарна подія. Освятив майданчик для дітей настоятель храму Різдва Пресвятої Богородиці отець-декан Богдан Лилик.

– Кожна дитина має право на щасливе дитинство, під час якого відбувається як фізичний, так і духовний розвиток особистості, – відзначив у виступі голова Сокаль-ської райдержадміністрації Микола Мисак, який теж приїхав на свято. Він закликав громаду та дітей оберігати і не нищити майданчик.

Сільський голова Степан Орловський розповів, що майданчик з"явився завдяки участі громади у проекті "Попередженя торгівлі людьми, шляхом розвитку соціальної роботи та мобілізації громад". Головним виконавцем проекту є представництво Міжнарод-ної орга-нізації з міграції (МОМ) в Україні, а його партнерами – Всеукраїнська благодійна організація "Український фонд "Благополуччя дітей" та Фонд розвитку громадських організацій "Західноукраїнський ресурсний центр" за фінансової підтримки швейцарського бюро співробітництва в Україні. С. Орловський подякував усім, хто долучився до будівництва, зокрема родині Войтович, директору Борокського спиртозаводу та батькам, дідусям і бабусям.

Та найбільше появі майданчика у селі раділи найменші жителі Тартакова, які відтепер матимуть де бавитись та зможуть весело і з користю для здоров"я проводити час. Вихованці Тартаківської до-шкіль-ної дитячої установи з цієї нагоди підготували святкове привітання. Хлопчики та дівчатка, одягнуті у яскраві костюми гномів, щиро дякували усім, хто долучився до доброї справи. Їх вихователь Софія Мельник висловила побажання, щоб й надалі місцева влада допомагала дитячій дошкільній установі, піклувалася про дітей. А учні початкових класів під керівництвом вчителів Оксани Кошлай та Надії Чесак під-готували для гостей та односельчан пісні та вірші, в яких висловлювали вдячність дорослим за чудове місце відпо-чинку.

А далі лунали пісні, батьки ділилися враженнями від побаче-ного, спілкувалися, раділи за своїх дітей і мріяли про їх щасливе дитин-ство.
Свято закінчилося піснею "Щас-ливе дитинство", яку виконала Діана Жеребецька. Та галаслива дітвора до ночі не покидала май-данчика.

Світлана ВАКУЛЕНКО,
керівник мікропроекту.

 

 

Фото Надії Мачевської.
 

Это код вашего информера. Просто скопируйте и вставьте его в место на странице, где должен отображаться рекламный блок.
Загрузка...

About Адміністрація порталу

x

Check Also

В Сокальській райдержадміністрації відбулося представлення новопризначеного військового комісара району

8 жовня в Сокальській райдержадміністрації відбулося ...